Маршрутизатор MikroTik SXT LTE6 kit 2023 (SXTR&FG621-EA)
Відео 1Фото 4 |
MikroTik SXT LTE6 kit 2023 |
|
Операційна система RouterOS v7, L3. 1x MiniPCIe.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik SXT LTE6 kit 2023
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik SXT LTE6 kit with 9dBi 60 degrees LTE SXTR&FG621-EA | 487 zł |
Routerboard SXTR&FG621-EA Mikrotik | 559 zł |
MikroTik SXT LTE6 kit (SXTR&FG621-EA) | 455 zł |
MIKROTIK ROUTERBOARD SXT LTE6 kit (2023) (SXTR&FG621-EA) | 468 zł |
MikroTik SXT LTE6 kit with 9dBi 60 degrees LTE SXTR&FG621-EA | 487 zł |
MIKROTIK SXTR&FG621-EA SXT LTE6 KIT (ROUTEROS L3) WITH FG621-EA CARD, INTE | 527 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →