Маршрутизатор MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)
Відео 4Фото 4 |
MikroTik PowerBox Pro |
|
Можлива вулична інсталяція
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik PowerBox Pro
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik Rb960Pgspb - Powerbox Pro z procesorem 800 MHz o pojemności 128 M | 457 zł |
MikroTik PowerBox Pro 5xG - Router | 442 zł |
Mikrotik PowerBox Pro router Gigabit Ethernet Biały RB960PGS-PB | 463 zł |
Zapora sieciowa MikroTik (MT RB960PGS-PB) | 412 zł |
MIKROTIK MikroTik PowerBox Pro | Router | RB960PGS-PB, 5x RJ45 1000Mb/s, 1 | 529 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →