Маршрутизатор MikroTik hEX S (RB760iGS)
Відео 14Фото 17 |
MikroTik hEX S |
|
Роутер оснащений слотом microSD.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik hEX S
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik Hex S RB760iGS Router Czarny 24 x 16 cm | 398 zł |
MikroTik hEX S RB760iGS 5x Gigabit Ethernet SFP Dual Core 880MHz CPU 256MB | 307 zł |
MikroTik RB760iGS NET-WRRD-MTK-021 | 295 zł |
Switch MIKROTIK hEX S RB760IGS | 300 zł |
MikroTik RB760IGS hEX S Router 5xRJ45 1000Mb/s 1xSFP | 363 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →