Маршрутизатор MikroTik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA)
Відео 1Фото 5 |
MikroTik ATL LTE18 kit |
|
Операційна система RouterOS v7, L3. 1x M.2 слот. Захист за стандартом IP54.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik ATL LTE18 kit
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik ATLGM&EG18-EA Antena Bezprzewodowa Czarny Ø 50 cm | 1 185 zł |
Mikrotik ATLGM&EG18-EA wzmacniacz sygnału komórkowego ATLGM&EG18-EA | 1 246 zł |
Antena MikroTik ATLGM&EG18-EA | 1 213 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Router ATL LTE18 kit 4x4 MIMO, ATLGM'EG18-EA - PACZK | 1 140 zł |
Mikrotik ATLGM&EG18-EA wzmacniacz sygnału komórkowego ATLGM&EG18-EA | 1 254 zł |
MikroTik RBATLGM-EG18-EA | 1 164 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →