Маршрутизатор MikroTik LHG R (RBLHGR)
Відео 1Фото 8 |
MikroTik LHG R |
|
Посилення антени 21 dBi. Працює під RouterOS L3. Ширина променя антени 25°.
Оснащується miniPCI-e роз'ємом для підключення LTE модему, в комплект модем не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LHG R
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik LHG R Without LTE Card with RouterOS L3 RBLHGR z RouterOS L3 | 583 zł |
Mikrotik LHG LTE antena 21 dBi RBLHGR | 440 zł |
Router Mikrotik RBLHGR 1x RJ-45 10/100 Mb/s | 506 zł |
Mikrotik Lhg R (Without Lte Card) | 570 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! MikroTik LHG LTE6 kit Router LTE RBLHGR'amp;R11e-LTE6 | 876 zł |
Mikrotik LHG LTE antena 21 dBi RBLHGR | 440 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →