Router MikroTik LHG R (RBLHGR)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
MikroTik LHG R |
|
Zysk anteny 21 dBi. Działa pod RouterOS L3. Szerokość wiązki anteny 25°.
Wyposażony w złącze miniPCI-e do podłączenia modemu LTE, modem nie znajduje się w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik LHG R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik LHG R Without LTE Card with RouterOS L3 RBLHGR z RouterOS L3 | 584 zł |
Mikrotik LHG LTE antena 21 dBi RBLHGR | 442 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! MikroTik LHG LTE6 kit Router LTE RBLHGR'amp;R11e-LTE6 | 876 zł |
Mikrotik LHG LTE antena 21 dBi RBLHGR | 442 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →