Маршрутизатор MikroTik RB5009UPr+S+IN
Відео 8Фото 3 |
MikroTik RB5009UPr+S+IN |
|
Пасивне охолодження.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik RB5009UPr+S+IN
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik RB5009UPrSIN RB5009UPr+S+IN | 1 172 zł |
MikroTik RB5009UPR+S+IN - router - desktop - Router | 1 180 zł |
Mikrotik Router przewodowy RB5009UPr+S+IN KMMKKRBXC00003A | 1 242 zł |
Mikrotik Router przewodowy RB5009UPr+S+IN 120389 | 1 242 zł |
MIKROTIK MikroTik RB5009UPr+S+IN | Router | 7x RJ45 1000Mb/s PoE, 1x RJ45 | 1 445 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →