Router MikroTik RB5009UPr+S+IN
Wideo 8Zdjęcia 3 |
MikroTik RB5009UPr+S+IN |
|
Chłodzenie pasywne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik RB5009UPr+S+IN
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik RB5009UPrSIN RB5009UPr+S+IN | 1 172 zł |
Mikrotik Router przewodowy RB5009UPr+S+IN KMMKKRBXC00003A | 1 242 zł |
Mikrotik Router przewodowy RB5009UPr+S+IN 120389 | 1 242 zł |
MIKROTIK MikroTik RB5009UPr+S+IN | Router | 7x RJ45 1000Mb/s PoE, 1x RJ45 | 1 445 zł |
Mikrotik RouterBORD 5009UPr+S+IN with Marvell Armada RB5009UPR+S+IN | 1 228 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →