Router MikroTik hEX PoE (RB960PGS)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
MikroTik hEX PoE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik hEX PoE
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik Router z połączeniem HEX PoE Ethernet/LAN biały - połączone route | 339 zł |
MikroTik RouterBOARD RB960PGS hEX - Router | 441 zł |
MIKROTIK RB960PGS hEX PoE NET-WLRD-MTK-042 | 339 zł |
Router MIKROTIK HEX PoE RB960PGS-PB | 343 zł |
Router MIKROTIK HEX PoE RB960PGS-PB | 343 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →