Router MikroTik CCR2004-16G-2S+
Wideo 12Zdjęcia 6 |
MikroTik CCR2004-16G-2S+ |
|
Wyposażony w nadmiarowy zasilacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CCR2004-16G-2S+
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik CCR2004-16G-2S router 16 Gigabit Ethernet biały CCR2004-16G-2S+ | 1 893 zł |
Router MikroTik CCR2004-16G-2S+ (16xGE, 2xSFP+, L6) | 1 894 zł |
MikroTik CCR2004-16G-2S+ Cloud Core Router 16x Gigabit Ethernet ports 2x10 | 1 832 zł |
Mikrotik CCR2004-16G-2S+ router 16 Gigabit Ethernet CCR2004-16G-2S+ CCR200 | 1 922 zł |
MikroTik Mikrotik CCR2004-16G-2S+ router 16 Gigabit Ethernet | 2 089 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →