Маршрутизатор MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Фото 3 |
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS |
|
Працює під управління Router OS рівень ліцензування 6.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik CCR2004-1G-12S2XS Gigabit Ethernet podłączony router biały CCR200 | 2 562 zł |
MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS - Router | 2 335 zł |
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS NET-WRPZ-MTK-008 | 2 449 zł |
Mikrotik CCR2004-1G-12S+2XS router Gigabit Ethernet CCR2004-1G-12S+2XS | 2 454 zł |
Switch MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS | 2 245 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →