Маршрутизатор MikroTik RB5009UPr+S+OUT
Відео 1Фото 7 |
MikroTik RB5009UPr+S+OUT |
|
Захист за стандартом IP66. Router OS v7, L5. Вхідна напруга DC 24 - 57 ст.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik RB5009UPr+S+OUT
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik RB5009UPrSOUT RB5009UPr+S+OUT | 1 234 zł |
MIKROTIK MikroTik RB5009UPr+S+OUT | Router | 7x RJ45 1000Mb/s PoE, 1x RJ45 | 1 580 zł |
Mikrotik RB5009UPr+S+OUT router 2.5 Gigabit Ethernet RB5009UPR+S+OUT | 1 289 zł |
MikroTik RB5009UPr+S+OUT | 1 255 zł |
NET ROUTER 1000M 7PORT/RB5009UPR+S+OUT MIKROTIK | 1 374 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →