Router MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
MikroTik LHG LTE6 kit |
|
Działa pod RouterOS Level 3. Obsługa LTE CAT6. Kąt anteny 25 °.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik LHG LTE6 kit
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik Zestaw LHG LTE6 RBLHGR&R11E-LTE6 Żurawina | 845 zł |
MikroTik (RBLHGR&R11e-LTE6) Mikrotik LHG LTE6 kit Zewnętrzny wzmacniacz sy | 1 145 zł |
MikroTik RBLHGR&R11E-LTE6 NET-4G-MTK-004 | 769 zł |
Antena MIKROTIK LHG LTE6 Kit | 779 zł |
Antena MIKROTIK LHG LTE6 Kit | 769 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →