Router MikroTik CCR2004-16G-2S+PC
Wideo 2Zdjęcia 4 |
MikroTik CCR2004-16G-2S+PC |
|
Działa pod RouterOS v7, poziom licencji 6.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CCR2004-16G-2S+PC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik CCR2004-16G-2SPC CCR2004-16G-2S+PC | 1 824 zł |
Mikrotik Router Przewodowy CCR2004-16G-2S+PC KMMKKRXC000034A | 1 931 zł |
Mikrotik Router Przewodowy CCR2004-16G-2S+PC 123793 | 1 931 zł |
Mikrotik Cloud Core Router 2004-16G-2S+ with CCR2004-16G-2S+PC | 1 935 zł |
Mikrotik Router Przewodowy CCR2004-16G-2S+PC 123793 | 1 931 zł |
Router MikroTik CCR2004 (CCR2004-16G-2S+PC) | 1 781 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →