SSD Micron 7300 PRO MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB 3.84 TB (MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZABYY)
Micron MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB 960 GB3.84 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7300 PRO MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB 3.84 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 7300 PRO 3840GB 25 ESS MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZABYY | 3 890 zł |
Dysk SSD Micron 7300 Pro 3.84TB U.2 PCI-E x4 Gen3 NVMe (MTFDHBE3T8TDF-1AW1 | 3 916 zł |
Dysk SSD Micron 7300 PRO 3.84TB U.2 NVMe TLC 3D-NAND | MTFDHBE3T8TDF-1AW1Z | 3 868 zł |
Modyfikacje Micron 7300 PRO MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB
Ceny na Micron 7300 PRO MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7300 PRO MTFDHBE960TDF-1AW1ZAB 960 GB | od 847 zł | 2 oferty | ||
Micron 7300 PRO MTFDHBE3T8TDF-1AW1ZAB 3.84 TB | od 3 868 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →