Śpiwór Marmot Always Summer 2022
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Marmot Always Summer 2022 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marmot Always Summer 2022
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór puchowy Marmot Always Summer red sun/solar - 183 (regular) | 825 zł |
Śpiwór Marmot Always Summer - Red Sun-Solar | 826 zł |
ŚPIWÓR ALWAYS SUMMER-RED SUN-SOLAR | 826 zł |
Śpiwór puchowy Marmot Always Summer red sun/solar - 183 (regular) | 825 zł |
Marmot Always Summer Sleeping Bag Pomarańczowy Regular / Left Zipper | 856 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →