Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 9 |
Wszechstronny, wielozadaniowy tablet z dużym 11,5-calowym ekranem, 4-pinowym złączem Pogo Pin do dokowania i systemem czterech głośników obsługiwanym przez Dolby Atmos. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek w 2022 roku i plasowane jest przez producenta w średniej półce cenowej. Może służyć jako doskonały wybór jako multimedialny tablet rozrywkowy lub jako urządzenie do nauki, pracy itp.
Obsługuje możliwość podłączenia odłączanej stacji dokującej klawiatury, co pozwala zamienić urządzenie w małego laptopa, a także korzystać z Rysik Lenovo Precision Pen 2, który obsługuje 4096 stopni nacisku i może pracować do 200 godzin bez ładowania. Naprawdę duży 11,5-calowy ekran może pochwalić się rozdzielczością 2000x1200 i częstotliwością 120 Hz. Certyfikat TÜV Rheinland potwierdza, że ekran jest wygodny dla oczu.
Sercem sprzętowego „wypychania” tabletu Lenovo Tab P11 2. generacji jest 8-rdzeniowy centralny procesor Helio G99, za grafikę odpowiada akcelerator Mali-G57 MC2, a podsystem pamięci tworzy 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB stacjonarnego z możliwością rozszerzenia tego ostatniego poprzez zewnętrzną pamięć karty. Wszystko to ubrane jest w plastikową obudowę o grubości zaledwie 7,4 mm, która jest dodatkowo zabezpieczona przed kurzem i wodą zgodnie ze standardem IP52. Jeśli chodzi o autonomię, bateria 7500 mAh wystarcza na 10 godzin ciągłej pracy urządzenia w trybie surfowania po sieci.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 35 →Lenovo Tablet Tab P11 2nd Gen 115" MediaTek Helio G99 128 GB 6 GB RAM Szar | 1 706 zł |
LENOVO Tablet LENOVO Tab P11 (2nd Gen) 11.5 6GB 128GB Wi-Fi Szary (Storm G | 1 299 zł |
Lenovo TAB P11 2nd Gen (TB350FU) 6/128GB WiFi (ZABF0355PL) szary TB-AND-LE | 1 199 zł |
Tablet LENOVO Tab P11 2 gen. TB350FU 11.5" 6/128 GB Wi-Fi Szary + Rysik | 1 199 zł |
Tablet LENOVO Tab P11 2 gen. TB350FU 11.5" 6/128 GB Wi-Fi Szary + Rysik | 1 199 zł |
Modyfikacje Lenovo Tab P11 2nd Gen
Ceny na Lenovo Tab P11 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 4 GB | od 934 zł | 27 oferty | ||
Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 4 GB, LTE | od 1 238 zł | 2 oferty | ||
Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 6 GB | od 1 033 zł | 36 oferty | ||
Lenovo Tab P11 2nd Gen 128 GB / 6 GB, LTE | od 1 289 zł | 35 oferty |