Стилус Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 for X13 Yoga Gen 2 (4X81E21569)
Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 for X13 Yoga Gen 2 |
|
Сумісний з X13 Yoga Gen 2.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 for X13 Yoga Gen 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ThinkPad Pen Pro-11 for X13 Yoga Gen 2 4X81E21569 | 166 zł |
Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 - Rysik - Czarny | 191 zł |
Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 for X13 Yoga Gen 2 4X81E21569 | 66 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →