Стилус Lenovo ThinkPad Pen Pro 2 (4X80K32538)
Фото 3 |
Lenovo ThinkPad Pen Pro 2 |
|
Сумісний з Yoga 260, 270, X380 Yoga.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Pen Pro 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rysik Lenovo ThinkPad Pen Pro 2 Czarny | 166 zł |
Lenovo ThinkPad Pen Pro (4X80K32538) | 150 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lenovo ThinkPad Pen Pro for Yoga 260 - PACZKOMAT, POCZ | 201 zł |
Lenovo Pen Pro-2 Stylus f. Yoga 260 | 117 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →