Стилус Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra
Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra |
Офіційний сайт | samsung.com | Дата додавання на E-Katalog | січень 2024 | Маркування виробника | EJ-PS928BBEGEU
EJ-PS928BJEGEU
EJ-PS928BYEGEU
|
Сумісний з Galaxy S24 Ultra.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| SAMSUNG Rysik S Pen do Galaxy S24 Ultra EJ-PS928BBEGEU CzarnyBez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień swoje urządzenie w un... щеiwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Funkcja Air Action zmienia Twój rysik S Pen w pilota do urządzenia Galaxy. Jednym ruchem rysika otwieraj aplikacje, steruj muzyką i bez wysiłku przeglądaj zdjęcia. To jak magiczna różdżka w Twojej dłoni! Dodawaj i usuwaj funkcjonalności oraz skróty do aplikacji tak, jak Ci pasuje, za pomocą funkcji Air Command. Udostępniaj wycinki na różnych urządzeniach, rób notatki, tłumacz, pisz na zrzutach ekranu – wszystko jest możliwe, wystarczy jedno dotknięcie. MediaMarkt.plПоскаржитись | 227 zł | | |
|
| Samsung Galaxy S24 Ultra S Pen - GreyRysik aktywny, Bluetooth, szary, dla Galaxy S24 Ultra Proshop.plПоскаржитись | 207 zł | | |
|
| Samsung Samsung Rysik S Pen do Galaxy S24 Ultra EJ-PS928BYEGEUBez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień swoje urządzenie w un... щеiwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 229 zł | | |
|
| Rysik Samsung Rysik S Pen do E3 czarny TB-RYS-SAM-032Uwolnij swoje pomysły Bez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień... щеswoje urządzenie w uniwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Magia bezdotykowego sterowania Funkcja Air Action zmienia Twój rysik S Pen w pilota do urządzenia Galaxy. Jednym ruchem rysika otwieraj aplikacje, steruj muzyką i bez wysiłku przeglądaj zdjęcia. To jak magiczna różdżka w Twojej dłoni! Twój skrót do efektywności Dodawaj i usuwaj funkcjonalności oraz skróty do aplikacji tak, jak Ci pasuje, za pomocą funkcji Air Command. Udostępniaj wycinki na różnych urządzeniach, rób notatki, tłumacz, pisz na zrzutach ekranu – wszystko jest możliwe, wystarczy jedno dotknięcie. Komputronik.plПоскаржитись | 230 zł | | |
|
| Rysik SAMSUNG S Pen do Galaxy S24 Ultra Żółty EJ-PS928BYEGEURysik S Pen firmy Samsung, idealnie uzupełniające Twój Samsung Galaxy S24 Ultra, pozwala Ci zabrać się do pracy z precyzyjną... щеkontrolą i dokładnością. Rysikiem S Pen pisze się i rysuje tak wygodnie, jak ulubionym długopisem. Możesz działać precyzyjnie i rozwijać swoją kreatywność. Electro.plПоскаржитись | 227 zł | | |
Динаміка цін на Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна