Rysik Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra
Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra |
Oficjalna strona | samsung.com | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2024 | Oznaczenie producenta | EJ-PS928BBEGEU
EJ-PS928BJEGEU
EJ-PS928BYEGEU
|
Kompatybilny z Galaxy S24 Ultra.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| SAMSUNG Rysik S Pen do Galaxy S24 Ultra EJ-PS928BBEGEU CzarnyBez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień swoje urządzenie w un... więcejiwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Funkcja Air Action zmienia Twój rysik S Pen w pilota do urządzenia Galaxy. Jednym ruchem rysika otwieraj aplikacje, steruj muzyką i bez wysiłku przeglądaj zdjęcia. To jak magiczna różdżka w Twojej dłoni! Dodawaj i usuwaj funkcjonalności oraz skróty do aplikacji tak, jak Ci pasuje, za pomocą funkcji Air Command. Udostępniaj wycinki na różnych urządzeniach, rób notatki, tłumacz, pisz na zrzutach ekranu – wszystko jest możliwe, wystarczy jedno dotknięcie. MediaMarkt.plZłóż skargę | 227 zł | | |
|
| Samsung Galaxy S24 Ultra S Pen - GreyRysik aktywny, Bluetooth, szary, dla Galaxy S24 Ultra Proshop.plZłóż skargę | 208 zł | | |
|
| Samsung Samsung Rysik S Pen do Galaxy S24 Ultra EJ-PS928BYEGEUBez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień swoje urządzenie w un... więcejiwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 229 zł | | |
|
| Rysik Samsung Rysik S Pen do E3 czarny TB-RYS-SAM-032Uwolnij swoje pomysły Bez wysiłku zapisuj notatki i twórz skomplikowane szkice z precyzyjną końcówką o średnicy 0,7 mm. Zmień... więcejswoje urządzenie w uniwersalne narzędzie pobudzające Twoją kreatywność. Magia bezdotykowego sterowania Funkcja Air Action zmienia Twój rysik S Pen w pilota do urządzenia Galaxy. Jednym ruchem rysika otwieraj aplikacje, steruj muzyką i bez wysiłku przeglądaj zdjęcia. To jak magiczna różdżka w Twojej dłoni! Twój skrót do efektywności Dodawaj i usuwaj funkcjonalności oraz skróty do aplikacji tak, jak Ci pasuje, za pomocą funkcji Air Command. Udostępniaj wycinki na różnych urządzeniach, rób notatki, tłumacz, pisz na zrzutach ekranu – wszystko jest możliwe, wystarczy jedno dotknięcie. Komputronik.plZłóż skargę | 230 zł | | |
|
| Rysik SAMSUNG S Pen do Galaxy S24 Ultra Żółty EJ-PS928BYEGEURysik S Pen firmy Samsung, idealnie uzupełniające Twój Samsung Galaxy S24 Ultra, pozwala Ci zabrać się do pracy z precyzyjną... więcejkontrolą i dokładnością. Rysikiem S Pen pisze się i rysuje tak wygodnie, jak ulubionym długopisem. Możesz działać precyzyjnie i rozwijać swoją kreatywność. Electro.plZłóż skargę | 227 zł | | |
Dynamika cen dla Samsung S Pen for Galaxy S24 Ultra
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna