Rysik Samsung S Pen Pro
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Samsung S Pen Pro |
|
Pojemność baterii to 30 mAh. Port ładowania - USB C.
Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń Samsung (od smartfonów po komputery PC)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung S Pen Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung S Pen Pro EJ-P5450SBEGEU | 316 zł |
Samsung S Pen Pro - Black | 459 zł |
Rysik Samsung S Pen Pro Czarny | 409 zł |
Samsung stylus S-Pen Pro, Black | 478 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →