Стилус Samsung S Pen Pro
Відео 14Фото 5 |
Samsung S Pen Pro |
|
Ємність акумулятора - 30 мАгод. Порт для зарядки-USB-C.
Сумісний з великою кількістю пристроїв Samsung (від смартфонів до ПК)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung S Pen Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung S Pen Pro EJ-P5450SBEGEU | 316 zł |
Rysik Samsung S Pen Pro Czarny | 409 zł |
Samsung stylus S-Pen Pro, Black | 478 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →