Lenovo Tab P11 64 ГБ (ZA7R0172UA)
Відео 23Фото 16 | Очікується у продажу 99 zł Планшет із середньої цінової категорії, який, в першу чергу, підійде для домашнього перегляду фільмів, серіалів і мультфільмів. 11-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів передає якісну картинку, а чотири стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos створюють враження того, що ви перебуваєте в залі кінотеатру. Крім цього, модель також підійде для роботи і навчання. Усередині встановлений процесор Snapdragon 662, який впорається як з повсякденними завдання, так і з іграми, а доповнюють його 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення за допомогою карти пам'яті. Lenovo Tab P11 оснащений 8-мегапіксельною фронтальною камерою для відеодзвінків, яка також може розпізнавати власника по обличчю, і 13-мегапіксельною основною камерою на задній панелі.... Акумулятор ємністю 7700 мАгод забезпечує до 12 годин автономної роботи в режимі відтворення відео та вебсерфінгу або 15 годин прослуховування музики. Всі внутрішні деталі укладені в металевий корпус розміром 258.4х163х7.5 мм при вазі 490 г, так що планшет зручно брати з собою в поїздки або на роботу. |
Планшет із середньої цінової категорії, який, в першу чергу, підійде для домашнього перегляду фільмів, серіалів і мультфільмів. 11-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів передає якісну картинку, а чотири стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos створюють враження того, що ви перебуваєте в залі кінотеатру. Крім цього, модель також підійде для роботи і навчання.
Усередині встановлений процесор Snapdragon 662, який впорається як з повсякденними завдання, так і з іграми, а доповнюють його 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення за допомогою карти пам'яті. Lenovo Tab P11 оснащений 8-мегапіксельною фронтальною камерою для відеодзвінків, яка також може розпізнавати власника по обличчю, і 13-мегапіксельною основною камерою на задній панелі. Акумулятор ємністю 7700 мАгод забезпечує до 12 годин автономної роботи в режимі відтворення відео та вебсерфінгу або 15 годин прослуховування музики. Всі внутрішні деталі укладені в металевий корпус розміром 258.4х163х7.5 мм при вазі 490 г, так що планшет зручно брати з собою в поїздки або на роботу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Модификації Lenovo Tab P11
Ціни на Lenovo Tab P11 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab P11 64 ГБ / LTE | від 1 209 zł | 1 пропозиція | ||
Lenovo Tab P11 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 214 zł | 2 пропозиції | ||
Lenovo Tab P11 128 ГБ / 6 ГБ, LTE | від 1 324 zł | 2 пропозиції |