Планшет
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 ГБ
Фото 6 |
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 ГБ
32 ГБ / LTE64 ГБ
Система:Android 11
Діагональ дисплея:10.3 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P22T
Камера:8 (МП)
Селфі камера:5 МП
Ємність батареї:7500 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:460 г
Шумозаглушення і стереодинаміки.
У версії без LTE відсутня технологія A-GPS.
Всі характеристики
Характеристики Tab K10 TB-X6C6 64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Tab K10 64 Go 262 cm 103" Mediatek 4 Go Wi-Fi 5 80211ac Android 11 | 1 042 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski | 700 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski ZA8N0020PL | 700 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski + Klawiatura | 800 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski + Klawiatura ZA8 | 800 zł |
Модификації Lenovo Tab K10 TB-X6C6
Ціни на Lenovo Tab K10 TB-X6C6 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 32 ГБ / LTE | від 884 zł | 1 пропозиція | ||
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 ГБ | від 700 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →