Tablet
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 GB
Zdjęcia 6 |
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 GB
System:Android 11
Przekątna wyświetlacza:10.3 "
Rozdzielczość:1920x1200 px
Pamięć:64 GB, RAM 4 GB
Procesor:Helio P22T
Aparat:8 Mpx
Aparat przedni:5 Mpx
Pojemność baterii:7500 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:460 g
Redukcja szumów i głośniki stereo.
W wersji innej niż LTE brakuje technologii A-GPS.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab K10 TB-X6C6 64GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Tab K10 64 Go 262 cm 103" Mediatek 4 Go Wi-Fi 5 80211ac Android 11 | 1 042 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski | 700 zł |
Tablet LENOVO Tab K10 10.3" 4/64 GB Wi-Fi Ciemnoniebieski ZA8N0020PL | 700 zł |
Lenovo Tab K10 ZA8N - Tablet - Android 11 - 64 GB eMMC - 103" IPS 1920 x 1 | 1 605 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Lenovo Tab K10 TB-X6C6
Ceny na Lenovo Tab K10 TB-X6C6 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 32 GB / LTE | od 884 zł | 1 oferta | ||
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 GB | od 700 zł | 8 oferty | ||
Lenovo Tab K10 TB-X6C6 64 GB / LTE | od 1 803 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →