Rysik Lenovo Precision Pen 3 (BTP-131)
Zdjęcia 3 |
Lenovo Precision Pen 3 |
|
Kompatybilny z Lenovo Tab P12 Pro, Lenovo Tab P11 Pro (2. generacji), Lenovo Tab P11 Pro, Xiaoxin Pad Pro 2022 11.2, Xiaoxin Pad Pro 12.6, TB-J706F, TB-J716F, TB-J706, TB132FU, TB138FC, TB- 138FU.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Precision Pen 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Precyzyjny długopis 3 - aktywne pióro - bluetooth zg38c03705 14067296000 | 335 zł |
Rysik Lenovo Precision Pen 3 (ZG38C03705) Szary | 329 zł |
Lenovo Precision Pen 3 (ZG38C03705), grey | 292 zł |
Lenovo ZG38C03705 original Precision Pen 3 NFC nowy dla Tab P11 Pro 2nd Ge | 480 zł |
Lenovo ST58D23893 original Precision Pen 3 NFC nowy dla Tab P12 pro TB-Q70 | 480 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →