Rysik Lenovo Precision Pen 2 (ZG38C03372)
Zdjęcia 4 |
Lenovo Precision Pen 2 |
|
Kompatybilny z Lenovo Tab P11 Pro, Lenovo Tab P11.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Precision Pen 2
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo LENC Precision Pen 2 2023 ZG38C04471 | 264 zł |
Rysik Lenovo Precision Pen 2 Srebrny | 238 zł |
Rysik Lenovo Precision Pen 2 (2023) (ZG38C04471) Szary | 289 zł |
Lenovo Precision Pen 2 Stylus Pen 15 | 394 zł |
Lenovo ST71E83310 original Precision Pen 2 nowy dla ThinkPad X1 Tablet Gen | 383 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →