Monitor Lenovo P27u-10 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Kup Lenovo P27u-10 27 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Lenovo ThinkVision P27u-20 - 27" / 3840x2160 4K / 2x HDMI - Monitor | 2 776 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P27u-20 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 2 949 zł |
Lenovo ThinkVision P27u-20 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K 62CBRAT6EU | 3 017 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision P27u-20 (62CBRAT6EU) | 2 927 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P27u-20 27" 3840x2160px IPS 4 ms 62CBRAT6EU | 2 949 zł |
W ostatnim czasie oferta monitorów Lenovo znacznie się powiększyła. Tak więc w 2019 roku portfolio chińskiej marki zostało uzupełnione o model P27u-10 z wyraźnym naciskiem na „photoshoppers” i grafików.
Szeroka przestrzeń barw
Monitor wyróżnia się szerokim pokryciem wspólnych przestrzeni kolorów: 146% „trójkątnego” sRGB i 100% Adobe RGB. Matryca IPS modelu jest z powodzeniem skalibrowana w fabryce, chociaż czasami prześlizgują się recenzje o nierównomiernej temperaturze barwowej na obwodzie ekranu. Wyświetlacz Lenovo P27u-10 oparty jest na 27-calowej pseudo-dziesięciobitowej matrycy IPS o wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli).
Elastyczne dopasowanie
Ekran modelu jest otoczony wąskimi ramkami bocznymi, co ułatwia wdrażanie konfiguracji z wieloma monitorami. Ponadto jego położenie można elastycznie regulować pod względem wysokości i kąta nachylenia (aż do odwrócenia wyświetlacza w orientacji pionowej). Drobne zastrzeżenia dotyczą tylko stosunkowo dużych rozmiarów standardowego stojaka, dlatego monitora nie można ustawić blisko ściany. Wyjściem z sytuacji jest podwieszenie konstrukcji na wsporniku VESA o wymiarze pomiędzy otworami do „podestu” 100x100 mm.
złoty środek
Monitor podłączany jest do źródeł sygnału wideo przez Display Port, HDMI (2 szt.) I USB C. Ten ostatni służy do przesyłania danych, obrazu, dźwięku i zasilania. Również na pokładzie Lenovo P27u-10 znajduje się czteroportowy hub USB 3.0. Monitor nie ma wbudowanej akustyki; zamiast tego oferuje wyjście audio 3,5 mm, które umożliwia bezpośrednie przesyłanie dźwięku. Model będzie doskonałym zakupem dla tych użytkowników, którzy poszukują monitora z kategorii „złoty środek” do pracy z grafiką.