Gniazdko Legrand Valena Classic 774316 beżowy
Zdjęcia 3 |
Legrand Valena Classic 774316 beżowy biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Classic 774316 beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo instalacyjne pojedyncze Legrand Valena 774316 bez uziemienia 16A I | 17 zł |
Legrand Gniazdo wtyczkowe 16A 250V VALENA kremowe - 774316 | 26 zł |
VALENA Gniazdo pojedyncze b/u 16A IP20 kremowe 774316 | 31 zł |
VALENA Gniazdo pojedyncze b/u 16A IP20 kremowe 774316 | 25 zł |
Modyfikacje Legrand Valena Classic 774316
Ceny na Legrand Valena Classic 774316 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774316 beżowy | od 17 zł | 4 oferty | ||
Legrand Valena Classic 774416 biały | od 25 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →