Gniazdko Legrand Niloe Step 863532 czarny
Legrand Niloe Step 863532 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe Step 863532 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo podwójne Legrand Niloe Step 863532 z uziemieniem zaciski śrubowe c | 16 zł |
Niloe step czarny gniazdo podwójne z uziemieniem | 17 zł |
Legrand Gniazdo podwójne Legrand Niloe Step 863532 z uziemieniem zaciski ś | 32 zł |
Gniazdo zasilające podwójne z uziemieniem do ramek wielokrotnych, zaciski | 17 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →