Gniazdko Legrand Niloe Selection 762149 srebrny
Legrand Niloe Selection 762149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe Selection 762149 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo TV Legrand Niloe Selection 762149 f-f końcowe do instalacji typu g | 33 zł |
Niloe Selection - Gniazdo TV - "F-F" końcowe do instalacji typu gwiazda 1 | 47 zł |
Niloe Selection Gniazdo tv f-f końcowe do instalacji typu gwiazda 1db alum | 33 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →