Розетка Legrand Niloe Step 863477 сірий
Legrand Niloe Step 863477 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Niloe Step 863477 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Niloe Step stalowy gniazdo TV(F) + gniazdo komputerowe RJ45 kat. 6 | 99 zł |
Legrand Gniazdo teleinformatyczne Legrand Niloe Step 863477 TV + RJ45 kat. | 125 zł |
Niloe Step - Gniazdo TV - typu "F" + gniazdo RJ 45 kat. 6 UTP - Stalowe Le | 142 zł |
Niloe Step stalowy gniazdo TV(F) + gniazdo komputerowe RJ45 kat. 6 | 99 zł |
Модификації Legrand Niloe Step 863477
Ціни на Legrand Niloe Step 863477 |
---|---|---|---|---|
Legrand Niloe Step 863177 білий | від 74 zł | 6 пропозицій | ||
Legrand Niloe Step 863377 сріблястий | від 142 zł | 2 пропозиції | ||
Legrand Niloe Step 863477 сірий | від 99 zł | 6 пропозицій | ||
Legrand Niloe Step 863577 чорний | від 99 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →