Gniazdko Legrand Niloe Selection 762237 grafit
Legrand Niloe Selection 762237 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe Selection 762237 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo pojedyncze Legrand Niloe Selection 762237 z uziemieniem IP44 16A 2 | 24 zł |
Gniazdo pojedyncze Niloe antracyt Legrand IP44 | 26 zł |
Niloe Selection - Gniazdo 2P+Z - IP44 16 A - 250 V~ - z przesłoną, zaciski | 34 zł |
Niloe Selection Gniazdo 2p+z IP44 16A 250V z przesłoną, zaciski śrubowe an | 24 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →