Gniazdko Legrand Niloe Selection 762296 grafit
Legrand Niloe Selection 762296 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe Selection 762296 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo pojedyncze Legrand Niloe Selection 762296 z uziemieniem płaskie 16 | 171 zł |
Gniazdo pojedyncze z USB NILOE SELECTION Antracyt LEGRAND | 129 zł |
Niloe Selection - Gniazdo 2P+Z płaskie 16 A - 250 V~ + USB typ C w plakiet | 173 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →