Розетка Legrand Valena Classic 770470 білий
Фото 5 |
Legrand Valena Classic 770470 білий сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 770470 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VALENA Gniazdo zasilające 2xUSB 5V 1500mA białe 770470 | 149 zł |
VALENA - GNIAZDO ZASILAJĄCE 2 x USB 5V 1500 MA BIAŁE Legrand 770470 | 229 zł |
VALENA Gniazdo zasilające 2xUSB 5V 1500mA białe 770470 | 149 zł |
Модификації Legrand Valena Classic 770470
Ціни на Legrand Valena Classic 770470 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 770470 білий | від 149 zł | 5 пропозицій | ||
Legrand Valena Classic 770270 сріблястий | від 124 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →