Gniazdko Legrand Niloe 764562 biały
Legrand Niloe 764562 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Niloe 764562 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo podwójne Legrand Niloe / Niloe Selection 764562 z uziemieniem biał | 10 zł |
Legrand Niloe gniazdo podwójne z uziemieniem bez przesłon 2x2P+Z do ramki | 15 zł |
Legrand NILOE Gniazdo podwójne 230V 2P+Z 764562 | 15 zł |
Niloe - Gniazdo 2 x 2P+Z do ramek wielokrotnych - bez przesłon, zaciski śr | 13 zł |
NILOE Gniazdo podwujne z/u 16A bez przesłon, zaciski śrubowe, białe 764562 | 13 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →