Gniazdo elektryczne Simon Basic BMGZ2M.01/11 biały
Zdjęcia 5 |
Simon Basic BMGZ2M.01/11 biały szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon Basic BMGZ2M.01/11 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo podwójne Kontakt-Simon Basic BMGZ2M.01/11 z uziemieniem białe - wy | 18 zł |
Simon Basic Gniazdo podwójne z/u 16A IP20 białe BMGZ2M.01/11 | 16 zł |
Gniazdo podwójne BASIC biały SIMON | 22 zł |
BASIC MODUŁ BIAŁY Gniazdo podwójne z uziemieniem [UWM - poz.18] | 18 zł |
BASIC Gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem (moduł), 16A, 250V~, zacisk | 17 zł |
Modyfikacje Simon Basic BMGZ2M.01/11
Ceny na Simon Basic BMGZ2M.01/11 |
---|---|---|---|---|
Simon Basic BMGZ2M.01/11 biały | od 16 zł | 5 oferty | ||
Simon Basic BMGZ2M.01/21 szary | od 22 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →