Gniazdko Simon Basic BMGSZ1.01/11 biały
Simon Basic BMGSZ1.01/11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon Basic BMGSZ1.01/11 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo pojedyncze Kontakt-Simon Basic z uziemieniem schuko białe BMGSz1.0 | 11 zł |
Kontakt-Simon Gniazdo pojedyncze SCHUKO z/u 16A IP20 białe - BMGSz1.01/11 | 15 zł |
Gniazdo z uziemnieniem Schuko pojedyncze BMGSZ1.01/11 Basic moduł biały | 26 zł |
Modyfikacje Simon Basic BMGSZ1.01/11
Ceny na Simon Basic BMGSZ1.01/11 |
---|---|---|---|---|
Simon Basic BMGSZ1.01/12 beżowy | od 11 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/11 biały | od 11 zł | 4 oferty | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/21 srebrny | od 16 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/29 szary | od 16 zł | 1 oferta | ||
Simon Basic BMGSZ1.01/43 szary | od 16 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →