Розетка Simon Basic BMGZ2M.01/11 білий
Фото 5 |
Simon Basic BMGZ2M.01/11 білий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simon Basic BMGZ2M.01/11 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gniazdo podwójne Kontakt-Simon Basic BMGZ2M.01/11 z uziemieniem białe - wy | 17 zł |
Kontakt-Simon Gniazdo podwójne Basic Moduł z/u 16A IP20 białe - BMGZ2M.01/ | 23 zł |
Simon Basic Gniazdo podwójne z/u 16A IP20 białe BMGZ2M.01/11 | 16 zł |
Gniazdo podwójne BASIC biały SIMON | 22 zł |
BASIC MODUŁ BIAŁY Gniazdo podwójne z uziemieniem [UWM - poz.18] | 18 zł |
BASIC Gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem (moduł), 16A, 250V~, zacisk | 17 zł |
Модификації Simon Basic BMGZ2M.01/11
Ціни на Simon Basic BMGZ2M.01/11 |
---|---|---|---|---|
Simon Basic BMGZ2M.01/11 білий | від 16 zł | 6 пропозицій | ||
Simon Basic BMGZ2M.01/21 сірий | від 22 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →