Gniazdko Simon 54 Series DASFRJ45.01/11 biały
Zdjęcia 3 |
Simon 54 Series DASFRJ45.01/11 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon 54 Series DASFRJ45.01/11 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo antenowe i komputerowe Kontakt-Simon 54 DASFRJ45.01/11 SAT typu F | 63 zł |
Simon 54 biały gniazdo antenowe F + komputerowe RJ45 | 73 zł |
Kontakt Simon 54 Gniazdo internetowe RJ45 Sat bi | 63 zł |
Simon 54 Gniazdo antenowe i komputerowe typu F + RJ45 kat.6 białe DASFRJ45 | 58 zł |
Gniazdo telewizyjno - komputerowe RTV/LAN SIMON 54 Biały KONTAKT SIMON | 68 zł |
Simon 54 biały gniazdo antenowe F + komputerowe RJ45 | 73 zł |
Simon 54 Gniazdo antenowe i komputerowe typu F + RJ45 kat.6 białe DASFRJ45 | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →