Gniazdko Simon BMGZ1B.01/11A biały
Zdjęcia 3 |
Simon BMGZ1B.01/11A |
|
Stopień ochrony IP44 przy zastosowaniu ramek: BMR1B/.., BMR2B/.., BMR3B/.., BMR1/.., BMR2/.., BMR3/.., BMR4/.., BMR5/.. + opcjonalnie uszczelka ramki: NU1, NU2, NU3, NU4, NU5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon BMGZ1B.01/11A biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo hermetyczne Kontakt-Simon Basic BMGZ1B.01/11a z uziemieniem IP44 k | 18 zł |
Simon Basic Gniazdo bryzgoszczelne z/u IP44 z klapką dymną białe BMGZ1B.01 | 18 zł |
Gniazdo pojedyncze IP44 BASIC biały SIMON | 22 zł |
BASIC Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem, bryzgoszczelne IP44 (moduł), 16A, 2 | 18 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →