Gniazdko Digitus DN-9006-N biały
Zdjęcia 6 |
Digitus DN-9006-N |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DN-9006-N biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus Gniazdo natynkowe kat.6 2xRJ45 ekranowane AKASS009006 | 32 zł |
Gniazdo natynkowe kat.6e 2xRJ45 ekranowane | 63 zł |
Digitus Gniazdo natynkowe kat.6 2xRJ45 ekranowane 33452 | 32 zł |
Gniazdo podtynkowe / natynkowe 2x RJ45, ekranowane, LSA DN-9006-N | 34 zł |
Digitus Gniazdo natynkowe kat.6 2xRJ45 ekranowane (DN-9006-N/A-DN-9006-N) | 30 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →