Włącznik Simon Basic BMD1.01/11
Zdjęcia 3 |
Simon Basic BMD1.01/11 |
|
Do uzyskania stopnia ochrony IP44 dla NEOS stosuje się ramki: BMRC1B/.., BMRC2B/... itp. A dla STANDARDOWYCH: BMR1B/.., BMR2B/..., BMR3B/.. .
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon Basic BMD1.01/11
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przycisk dzwonek Kontakt-Simon Basic BMD1.01/11 biały | 15 zł |
Kontakt-Simon Przycisk dzwonek biały - BMD1.01/11 | 21 zł |
Simon Basic Przycisk /dzwonek/ biały BMD1.01/11 | 25 zł |
Przycisk dzwonek BASIC Biały SIMON | 17 zł |
BASIC Przycisk dzwonek (moduł), 10AX, 250V~, zaciski śrubowe; biały | 15 zł |
Simon Basic Przycisk /dzwonek/ biały BMD1.01/11 | 19 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →