Włącznik Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light (YLKG07YL)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light |
|
Normalne kliknięcie - włączenie/wyłączenie światła, obrót - jasność, naciśnięcie + obrót - temperatura, podwójne kliknięcie - włączenie/wyłączenie trybu światła nocnego, długie naciśnięcie - wybór koloru.
Niezależne urządzenie do pracy z lampami i żarówkami z serii Yeelight.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YEELIGHT Inteligentny włącznik światła YEELIGHT Wireless Smart Dimmer YLKG | 55 zł |
Yeelight Smart Dimmer For LED Celing ligh | 80 zł |
Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer ELE-LED-YEEL-0105 | 55 zł |
Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer | 73 zł |
Yeelight Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer | 57 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →