Вимикач Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light (YLKG07YL)
Відео 2Фото 8 |
Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light |
|
Звичайний клік – вкл/викл світла, обертання – яскравість, натискання+обертання – температура, подвійне натискання – режим каганця вкл/викл, довге натискання – вибір кольору.
Самостійне пристрій для роботи зі світильниками і лампочками серії Yeelight.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Smart Dimmer Wall Light
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YEELIGHT Inteligentny włącznik światła YEELIGHT Wireless Smart Dimmer YLKG | 55 zł |
Yeelight Smart Dimmer For LED Celing ligh | 80 zł |
Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer ELE-LED-YEEL-0105 | 55 zł |
Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer | 73 zł |
Yeelight Włącznik i ściemniacz Yeelight Wireless Smart Dimmer | 57 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →