Włącznik Simon Basic BMW6.01/11
Zdjęcia 3 |
Simon Basic BMW6.01/11 |
|
Do uzyskania stopnia ochrony IP44 dla NEOS stosuje się ramki: BMRC1B/.., BMRC2B/... itp. A dla STANDARDOWYCH: BMR1B/.., BMR2B/..., BMR3B/.. .
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Simon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Simon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Simon Basic BMW6.01/11
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łącznik schodowy Kontakt-Simon Basic BMW6.01/11 biały - wysyłka w 24h | 15 zł |
Simon Basic Łącznik schodowy biały BMW6.01/11 | 15 zł |
Włącznik pojedynczy schodowy BASIC biały SIMON | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →