Gniazdko Schneider Prima WDE001040 biały
Schneider Prima WDE001040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schneider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schneider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schneider Prima WDE001040 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prima Gniazdo podwójne b/u 16A IP20 białe GWN-220P WDE001040 Schneider - w | 12 zł |
Schneider Electric Gniazdo 2-krotne b/u 16A IP20 białe GWN-220P - WDE00104 | 20 zł |
Prima Gniazdo podwójne b/u 16A IP20 białe GWN-220P WDE001040 | 15 zł |
PRIMA gniazdo natynkowe IP20 podwójne bez uziemienia, białe; WDE001040, SC | 13 zł |
Gniazdo natynkowe podwójne bez uziemienia, biały PRIMA | 36 zł |
Prima Gniazdo podwójne b/u 16A IP20 białe GWN-220P WDE001040 | 18 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →