Gniazdko Schneider Sedna SDN5100170 grafit
Zdjęcia 3 |
Schneider Sedna SDN5100170 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schneider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schneider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schneider Sedna SDN5100170 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo telefoniczne i komputerowe Schneider Sedna SDN5100170 RJ11 i RJ45 | 99 zł |
Schneider Electric SEDNA Gniazdo teleinformatyczne RJ11 RJ45 kat.5e UTP gr | 132 zł |
SEDNA Gniazdo teleinformatyczne RJ11 RJ45 kat.5e UTP grafitowe SDN5100170 | 152 zł |
Modyfikacje Schneider Sedna SDN5100170
Ceny na Schneider Sedna SDN5100170 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5100121 biały | od 56 zł | 5 oferty | ||
Schneider Sedna SDN5100170 grafit | od 99 zł | 4 oferty | ||
Schneider Sedna SDN5100160 srebrny | od 116 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →