Gniazdko Schneider Sedna SDN4101170 grafit
43 zł Kup! Gniazdo telefoniczne Schneider Sedna SDN4101170 pojedyncze RJ11 grafitoweHurtelektryczny.plZłóż skargę |
Schneider Sedna SDN4101170 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schneider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schneider.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schneider Sedna SDN4101170
Ceny na Schneider Sedna SDN4101170 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN4101121 biały | od 24 zł | 8 oferty | ||
Schneider Sedna SDN4101170 grafit | od 43 zł | 1 oferta | ||
Schneider Sedna SDN4101123 kość słoniowa | od 21 zł | 4 oferty | ||
Schneider Sedna SDN4101160 srebrny | od 48 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →